Felhívás óvodai jelentkezésre

A Szent Imre Katolikus Óvoda beiratkozásának időpontja:

2021. április 19. hétfő – 20. kedd

Beiratkozási pótnap: 21. szerda

8:00 órától – 16:30 óráig tart.

Kedves Szülők!

A Kormány 111/2021. (III.6.) EMMI határozata alapján a védelmi intézkedések ideiglenes szigorítása – rendkívüli szünet időtartama alatt:

A 2021/2022. nevelési évre történő óvodai beiratkozás egyedi eljárással történik.

Intézményünkbe jelentkező gyerekek szüleinek/törvényes képviselőjének előzetes szándéknyilatkozatot kell tenniük 2021. április 07-ig.

Szándéknyilatkozat az óvoda honlapján www.szentimre-kmet.hu az óvodai beiratkozás menüpont alatt érhető el.

A kitöltött Szándéknyilatkozatot e- mailben az ovoda@szentimre-kmet.hu címre szíveskedjenek 2021. április 7-ig visszaküldeni scannelve vagy fénykép formájában.

Óvodánkba a beérkezett nyilatkozatok alapján telefonos kapcsolatfelvétellel keressük meg a szülőt/törvényes képviselőt április 8-i vagy 9-i napokon.

Tisztelettel:

Boricsné Józsa Ildikó
tagintézmény-vezető

Kecskemét, 2021. március 12.