Járványügyi információk

Tisztelt Szülők!

A Kormány mai napi bejelentése alapján az Intézményünk iskolája és óvodája is bezár 2021. április 06-ig (azaz a tavaszi szünet végéig). A jelenlegi információk alapján először ápr. 07-én jöhetnek a gyerekek iskolába/óvodába. Azt még nem tudjuk, hogy lesz-e lehetőség ügyeletre, vagy nem.

A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján az étkeztetés területén a múlt év tavaszán már alkalmazott módszerhez fogunk visszatérni, ami aktualizálva az alábbiak szerint alakul:

1. Minden gyereknek LEMONDÁSRA KERÜLT MÁRC. 08-TÓL az étkezése.
  • Aki mégis igényel étkezést, MINDIG A KÖVETKEZŐ HÉTRE teheti meg, lemondási lehetőség utána NINCS!
  • A következő heti igényléseket ELŐZŐ HÉT CSÜTÖRTÖK délelőtt 10 ÓRÁIG (a jövő hétre vonatkozóan HOLNAP DE. 10 ÓRÁIG) kell megküldeni a ovoda@szentimre-kmet.hu e-mail címre, Babákné Farkas Katalin részére.
  • Ezen eljárás jelenleg az alábbi hetekre érvényes:
  • márc. 08-12., összesen 5 nap; rendelés leadási határidő: márc. 05. (péntek) de. 10 óra;
  • márc. 16-19., összesen 4 nap; rendelés leadási határidő: márc. 11. (csütörtök) de. 10 óra;
  • márc. 22-26., összesen 5 nap; rendelés leadási határidő: márc. 18. (csütörtök) de. 10 óra;
  • márc. 29-31., összesen 3 nap; rendelés leadási határidő: márc. 18. (csütörtök) de. 10 óra;
  • Fontos tudnivaló, hogy CSAK A KORÁBBAN MEGRENDELT ÉTKEZÉSI FORMÁBAN lehet igényelni! Ez azt jelenti, hogy aki háromszori étkezést kért, az ebéd mellé megkapja a tízórait és az uzsonnát is, de most HÓNAP KÖZBEN NINCS LEHETŐSÉG VÁLTOZTATÁSRA (azaz nem lehet a háromszori étkezésről csak ebédre módosítani, ill. ez fordított esetre is igaz)!
  • Az ételt az ebédlőből NAPONTA 11,30-12,30 KÖZÖTT lehet elvinni, név szerint kérve, a Szolgáltató által biztosított lezárt dobozban (bejárat az óvodai kapun, keresztül a betonozott pályán, az ebédlő oldalsó ajtaján!).
  • A számlázás hónap végén fog történni, így most márciusban NINCS EBÉD-BEFIZETÉS.
  • A tavaszi szünetre (ápr. 01-06 között) NINCS LEHETŐSÉG étkezés megrendelésére.
  • Amennyiben április 7-től jöhetnek a gyerekek iskolába/óvodába, úgy onnan az étkezés megrendelése a normál időszakra vonatkozó rendben történik.

Megértésüket köszönjük!

Kecskemét, 2021. március 04.

Papp Zsolt