Hírek

Nyílt kapukkal, meleg szívvel  vártuk a gyerekeket

Hagyományainkhoz híven az idén is szerveztünk rendhagyó nyílt napot, ahol interaktív játékokkal, kézműveskedéssel, programokkal vártuk a Szent Imre Óvodánk iránt érdeklődő szülőket és gyermekeiket.

A program sikerét mutatja, milyen sokan látogattak el az intézményünkbe, hogy bepillantást nyerjenek az óvodai életbe. Kíváncsian és telve jókedvvel érkeztek hozzánk a családok.

A jól összehangolt tevékenységek révén minden csoportba betekinthettek a jelenlévők, együtt énekelhettek a szülők a gyermekekkel, kézműveskedhettek, tornázhattak. Így nemcsak a hely békés atmoszféráját tapasztalhatták meg, de egy picit az ovis csoportok életére is ráláttak. 

A közel 1,5 órás “csoportbejárás” ideje alatt óvodánk vezetője, Boricsné Józsa Ildikó tájékoztatót tartott a szülőknek, ahol bemutatta az intézményben folyó szakmai munkát, sok felmerülő kérdést válaszolt meg. 

A vidám nap lezárásaként óvodásaink által készített mézeskaláccsal köszöntünk el a vendég gyerekektől.