Teljes létszámmal indult az óvoda

A augusztus vége már a felkészülés jegyében telt, csoportszobák csinosítása, dekorálása jellemezte a nyár utolsó napjait, hogy barátságos, családias légkör fogadhassa az óvodánkba érkező gyermekeket.

Intézményünkben az erkölcsi nevelés nagy hangsúlyt kap, a mindennapokat a családias, szeretetteljes légkör jellemzi, kiemelt figyelmet szentelünk a gyermekek testi-lelki egészségének, egyensúlyának kialakítására.

Város minden részéről, agglomerációjából érkeztek óvodánkba új, kiscsoportos korú gyermekek.

Szent Imre Óvodánkat a szeretetteljes atmoszféra miatt szívesen választják a szülők, ahol családias környezetben cseperedhetnek a kicsinyek.

Külön örömként éljük meg, hogy óvodánkban nincs pedagógushiány, minden csoport 2 szakképzett óvónővel és saját dajkával dolgozhat.

Mindannyiunknak sok áldást, szeretetet és kitartást kívánunk a 2022/23-as nevelési évre!