Hírek

Advent az otthonokban, így készülnek a Szent Imrés családok

Az Adventi időszak közeledtével Szent Imre Óvodánk minden évben koszorúkötésre hívja a szülőket, családokat, hogy együtt tölthessünk el egy kellemes estét, ahol nemcsak alapanyagokkal készülünk az alkalomra, hanem a szívünket is megnyitjuk az előttünk álló hetekre. Elcsendesedünk és hangolódunk egy bensőséges Ünnepre.

Jó lehetőség ez a délutáni családi nap, hogy együtt lehessünk egy közös tevékenységben, közösséget építsünk, még jobban megismerhessük egymást, beszélgethessünk. Szülők és gyerekek közösen kreatívkodtak egy  bensőséges közegben. Sok mosoly, nevetés és szeretet járta át az óvoda épületét, csicsergő gyerekektől volt hangos minden csoport.

Kellemes délutánt végül egy Áldás koronázta meg, óvodánk lelkésze, Hatházi Róbert megszentelte az elkészült koszorú költeményeket.