Hírek

Iskolába készülnek nagycsoportosaink

(Ballagás az oviban)

Ez a nap is elérkezett. Szinte még tegnap volt, amikor az alig 3 éves kicsinyek átlépték az óvoda kapuit, és mára már mint iskolába menő nagycsoportosokat búcsúztattuk. Elröpült az idő, s mi most elköszöntünk tőlük, jelképesen átlépték az iskolába induló “nagybetűs” kaput, ahol a leendő tanító nénik köszöntötték őket meleg szeretettel. Az útjaink azonban nem válnak el teljesen, hiszen a Szent Imre Iskola és Óvoda szorosan együttműködve neveli a gyerekeket, megadva ezzel azt a keresztény értékrendet, amellyel intézményeink felkészítik őket az életre.

A színvonalas ünnepen Boricsné Józsa Ildikó, óvodánk vezetője kedves szavakkal engedte útjukra a ballagókat, majd Papp Zsolt iskolánk igazgatója örömét kifejezve köszöntötte az iskola soraiban a leendő diákokat. A ballagási ünnepet néptánc bemutató és vidám party zárta.