Hírek

Az éneklés összehozza a családokat

Szivárvány csoportban minden Karácsony előtt 5 napon át a szülőkkel együtt készülnek a gyerekek az Adventre. 

Reggelente közös adventi éneklésre hívjuk az anyukákat és apukákat. A meghitt találkozás során kicsik és nagyok együtt tanulják a karácsonyi dalokat A Szülők bepillantást nyernek a csoport Karácsonyi hangulatába, és egy kis mozgással eljátszott pásztorjáték részesei lehetnek a gyerekek nagy örömére.

Reggeli adventi éneklésnek hívjuk ezeket a találkozásokat, amikor 30 percre a szülők elfelejtik a munkát, és a gyermekükre tudnak figyelni. Rendszerint 8-10 szülő van jelen, és így bensőséges, szeretettel átszőtt légkör alakul ki. Megható pillanat, amikor a gyerekek más szülőkhöz kapcsolódnak, és a szülők is szívesen veszik ölbe azokat a gyerekeket, akiknek éppen nincs jelen az anyukája, apukája. 

Ti is énekeljetek együtt Advent idején!

A csoportban mindenki nagyon hálás ezekért a pillanatokért, hiszen a közös éneklés összehozza a családokat. Ez a valódi csoda!