Hírek

Nyílt napot tartottunk az új beiratkozóknak 

Megnyitottuk kapuinkat azon kisgyermekes látogatók előtt, akik azért érkeztek hozzánk, hogy betekintést nyerjenek a Szent Imre Katolikus Óvoda életébe, hiszen hamarosan nagy döntés előtt állnak, megkezdődnek az óvodai beiratkozások.

Talán ez a nap segítségül szolgált számukra, mert a közel 1,5 órás szabad és kötött programot tartalmazó nyílt napon Boricsné Józsa Ildikó, óvodánk vezetője átfogó és minden kérdéskört kimerítő tájékoztatójában közelebb hozta, és személyesebbé tette az intézményt és a nálunk folyó nevelést.

Ezalatt 4 csoportban kedves kis tevékenységgel várták munkatársaink a gyermekeket, míg a szülők konzultáltak a beiratkozás részleteiről.

Valódi csapatmunka jellemezte a programot, mi élveztük minden percét. Minden kisgyermek derűvel sugárzó arccal és egy apró ajándékkal távozott a nap végén.